A foglalkozáson az első mérést végeztük és már különbséget tapasztaltunk a növényeink között. Pedig még egy hét telt el a kísérlet elindítása óta! A műhelymunka második részében a kavicsfestés technikájával ismerkedtünk meg, majd elkészítettük saját alkotásainkat. Ha kedvet kaptatok hozzá, próbáljátok ki ti is!
